fbpx
-20%
, ,

MBAJTESE MURI PER TV 37″-80″ PLB-2264F-2


• MBAJTESE MURI PER TV 37″-80″ PLB-2264F-2
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 37″-80″
• Gjatësia e TV 94 cm – 203 cm
• VESA 200 x 200, 600 x 400
• Kapaciteti mbajtës deri në 45 kg
• Distanca nga muri 2 cm
• Kodi i produktit: MTEL4

1,990 L 2,490 L

Kodi i produktit

MTEL4

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2264F-2

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37"-80"

Gjatësia e TV

94cm – 203cm

VESA

200 x 200, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 45kg

Distanca nga muri

2 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.