fbpx
-29%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 37″-70″ WM-70ST-01


• MBAJTESE MURI PER TV 37″-70″ WM-70ST-01
• Mbajtëse muri universale për televizorë
• Përshtatur për televizorët me madhësi 37″-70″
• VESA 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
• Kapaciteti mbajtës deri në 35kg
• Distanca nga muri 7,8cm – 40cm
• Pjerrësia vertikale +3°/ -3°
• Gjatësia e krahut 7,8cm – 40cm
• Rrotullimi i ekranit +60°/ -60°
• Kodi i produktit: MTAM12

4,590 L 6,490 L

Kodi i produktit

MTAM12

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-70ST-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37"-70"

VESA

200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Distanca nga muri

7,8cm – 40cm

Pjerrësia vertikale

+3°/ -3°

Rrotullimi i ekranit

+60°/ -60°

Gjatësia e krahut

7,8cm – 40cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.