fbpx
-33%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 37″-70″ WM-70F-01


• MBAJTESE MURI PER TV 37″-70″ WM-70F-01
• Mbajtëse muri universale për televizorë
• Përshtatur për televizorët me madhësi 37″-70″
• VESA 200×200, 400×200, 300×300, 400×400, 600×400
• Kapaciteti mbajtës deri në 40kg
• Distanca nga muri 25mm
• Kodi i produktit: MTAM7

1,990 L 2,990 L

Kodi i produktit

MTAM7

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-70F-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37” – 70”

VESA

200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 40 kg

Distanca nga muri

25mm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.