-20%

MBAJTESE MURI PER TV 37”-70” PLB-2264F


    MBAJTESE MURI PER TV 37”-70” PLB-2264F*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 37”-70”
  • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT004E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

MT004E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2264F

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37” – 70”

Gjatësia e TV

94 cm – 178 cm

VESA

600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35 kg

Distanca nga muri

2 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.