-25%

MBAJTESE MURI PER TV 37″-70″ PLB‐5746F


    MBAJTESE MURI PER TV 37″-70″ PLB‐5746F

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 37″-70″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT029E2L

4490 L 5990 L

Kodi i produktit

MT029E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB‐5746F

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

37” – 70”

Gjatësia e TV

94 cm – 178 cm

VESA

200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35 kg

Distanca nga muri

1.8 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.