-33%

MBAJTESE MURI PER TV 32″-65″ WM-65T-01


    MBAJTESE MURI PER TV 32″-65″ WM-65T-01

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 32″-65″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 40 kg

Kodi i produktit: MT04A2M

2990 L 4490 L

Kodi i produktit

MT04A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-65T-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32"-65"

VESA

600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 40 kg

Distanca nga muri

5 cm

Pjerrësia vertikale

0°-15°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.