-23%

MBAJTESE MURI PER TV 32″-65″ WM-65F-02

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MBAJTESE MURI PER TV 32″-65″ WM-65F-02

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 32″-65″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 40 kg

Kodi i produktit: MT03A2M

1690 L 2190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MT03A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-65F-02

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32"-65"

VESA

600 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 40 kg

Distanca nga muri

2.5 cm

Këndi i rrotullimit

0

Gjatësia e krahut

0

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.