fbpx
-27%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ WM-55ST-04


• MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ WM-55ST-04
• Mbajtëse muri universale për televizorë
• Përshtatur për televizorët me madhësi 32″-55″
• VESA 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 75 x 75, 100 x 200, 150 x 100, 150 x 150, 200×100
• Kapaciteti mbajtës deri në 35kg
• Distanca nga muri 7,8cm – 40cm
• Pjerrësia vertikale +3°/ -3°
• Gjatësia e krahut 7,8cm – 40cm
• Rrotullimi i ekranit +60°/ -60°
• Kodi i produktit: MTAM11

3,990 L 5,490 L

Kodi i produktit

MTAM11

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-55ST-04

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32” – 55”

VESA

100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 75 x 75, 100 x 200, 150 x 100, 150 x 150, 200×100

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Distanca nga muri

7,8cm – 40cm

Pjerrësia vertikale

+3°/ -3°

Rrotullimi i ekranit

+60°/ -60°

Gjatësia e krahut

7,8cm – 40cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.