fbpx
-29%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ WM-55ST-03


• MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ WM-55ST-03
• Mbajtëse muri universale për televizorë
• Përshtatur për televizorët me madhësi 32″-55″
• VESA 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 75 x 75, 100 x 200, 150 x 100, 150 x 150, 200×100
• Kapaciteti mbajtës deri në 40kg
• Distanca nga muri 10,5cm – 42,9cm
• Pjerrësia vertikale +3°/ -18°
• Gjatësia e krahut 10,5cm – 42,9cm
• Rrotullimi i ekranit +90°/ -90°
• Kodi i produktit: MTAM10

3,190 L 4,490 L

Kodi i produktit

MTAM10

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-55ST-03

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32” – 55”

VESA

100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 75 x 75, 100 x 200, 150 x 100, 150 x 150, 200×100

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Distanca nga muri

10,5cm – 42,9cm

Pjerrësia vertikale

+5°/ -18°

Rrotullimi i ekranit

+90°/ -90°

Gjatësia e krahut

10,5cm – 42,9cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.