fbpx
-25%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ WM-55F-02


• MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ WM-55F-02
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 32″-55″
• VESA 200×200, 400×200, 300×300, 400×400
• Kapaciteti mbajtës deri në 40kg
• Distanca nga muri 25mm
• Kodi i produktit: MTAM6

1,490 L 1,990 L

Kodi i produktit

MTAM6

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-55F-02

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32” – 55”

VESA

200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 40 kg

Distanca nga muri

25mm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.