-13%

MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ PLB-3644


    MBAJTESE MURI PER TV 32″-55″ PLB-3644*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 32″-55″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT010E2L

3890 L 4490 L

Kodi i produktit

MT010E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-3644

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32” – 55”

Gjatësia e TV

81 cm – 140 cm

VESA

400 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35 kg

Distanca nga muri

6,3 cm – 42,7 cm

Këndi

180° +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.