-20%
,

MBAJTESE MURI PER TV 32”-55” PLB-2544T

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MBAJTESE MURI PER TV 32”-55” PLB-2544T*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 32”-55”
  • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT005E2L

1990 L 2490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MT005E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2544T

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32” – 55”

Gjatësia e TV

81 cm – 140 cm

VESA

400 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35 kg

Distanca nga muri

5cm

Këndi

Pjerrësia vertikale 5° -10°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.