-32%
,

MBAJTESE MURI PER TV 32”-55” PLB-2544F

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  MBAJTESE MURI PER TV 32”-55” PLB-2544F*

 • Mbajtëse muri universale për televizor
 • Përshtatur për televizorët me madhësi 32”- 55”
 • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT002E2L

1690 L 2490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MT002E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2544F

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

32” – 55”

Gjatësia e TV

81 cm – 140 cm

VESA

400 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 35 kg

Distanca nga muri

2.8 cm

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Mandi M

  Ok faleminderit

  Mandi M

  • Admin

   Faleminderit ju.

   Admin