-19%

MBAJTESE MURI PER TV 23”- 55” PLB-133M


    MBAJTESE MURI PER TV 23”- 55” PLB-133M*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 23”- 55”
  • Kapaciteti mbajtës deri në 45 kg

Kodi i produktit: MT007E2L

2590 L 3190 L

Kodi i produktit

MT007E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-133M

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23”- 55”

Gjatësia e TV

58 cm – 140 cm

VESA

400 x 400

Kapaciteti mbajtës

Max 45 kg

Distanca nga muri

3.7 cm

Këndi

Pjerrësia vertikale 0° -12°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.