-29%

MBAJTESE MURI PER TV 23“-55“ LCD-441


    MBAJTESE MURI PER TV 23“-55“ LCD-441

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 23“-55“
  • Kapaciteti mbajtës deri në 30 kg

Kodi i produktit: MT023E2L

2490 L 3490 L

Kodi i produktit

MT023E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-441

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23“ – 55“

Gjatësia e TV

58 cm – 140 cm

VESA

400 x 400, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 30 kg

Distanca nga muri

20 cm

Këndi

Pjerrësia vertikale -20° deri në 20°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.