fbpx
-35%
, ,

MBAJTESE MURI PER TV 23″-43″ WM-42T-02


• MBAJTESE MURI PER TV 23″-43″ WM-42T-02
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 23″-43″
• VESA 75×75, 100×100, 200×100, 200×200
• Kapaciteti mbajtës deri në 30kg
• Distanca nga muri 25mm
• Pjerrësia vertikale +12°/ -12°
• Kodi i produktit: MTAM5

1,290 L 1,990 L

Kodi i produktit

MTAM5

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-42T-02

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23" – 43"

VESA

100 x 100, 200 x 200, 75 x 75, 200×100

Kapaciteti mbajtës

Max 30kg

Distanca nga muri

5.3mm

Pjerrësia vertikale

+12°/ -12°

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.