fbpx
-21%

MBAJTESE MURI PER TV 23”- 43” PLB-3422T


    MBAJTESE MURI PER TV 23”- 43” PLB-3422T*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 23”- 43”
  • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT019E2L

1,490 L 1,890 L

Kodi i produktit

MT019E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-3422T

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23”- 43”

Gjatësia e TV

58cm – 109cm

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Distanca nga muri

20,5 mm

Këndi

Pjerrësia vertikale 0 -8°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.