fbpx
-26%
,

MBAJTESE MURI PER TV 23”-43” PLB-2522T


    MBAJTESE MURI PER TV 23”-43” PLB-2522T*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 23″-43″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT003E2L

1,990 L 2,690 L

Kodi i produktit

MT003E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2522T

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23”- 43”

Gjatësia e TV

58cm – 109cm

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 35kg

Distanca nga muri

5 cm

Këndi

Pjerrësia vertikale 5° -10°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.