-24%

MBAJTESE MURI PER TV 23”-43” PLB-2222F

(1 shqyrtim nga klient)

  MBAJTESE MURI PER TV 23”-43” PLB-2222F*

 • Mbajtëse muri universale për televizor
 • Përshtatur për televizorët me madhësi 23”- 43”
 • Kapaciteti mbajtës deri në 35 kg

Kodi i produktit: MT001E2L

1290 L 1690 L

Kodi i produktit

MT001E2L

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2222F

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23”- 43”

Gjatësia e TV

58 cm – 109 cm

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 35 kg

Distanca nga muri

1.9cm

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Blediana K

  Erdhi ne rregull.

  Blediana K

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin