fbpx
-34%
, ,

MBAJTESE MURI PER TV 23″-43″ PLB-2222F-2


• MBAJTESE MURI PER TV 23″-43″ PLB-2222F-2
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 23″-43″
• Gjatësia e TV 58 cm – 109 cm
• VESA 50 x 50, 200 x 200
• Kapaciteti mbajtës deri në 45 kg
• Distanca nga muri 2 cm
• Kodi i produktit: MTEL7

990 L 1,490 L

Kodi i produktit

MTEL7

Marka

SBOX

Modeli

PLB-2222F-2

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13"-43"

Gjatësia e TV

58cm – 109cm

VESA

200 x 200, 50 x 50

Kapaciteti mbajtës

Max 45kg

Distanca nga muri

2 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.