fbpx
-34%
, , ,

MBAJTESE MURI PER TV 23″-43″ WM-42F-01


• MBAJTESE MURI PER TV 23″-43″ WM-42F-01
• Mbajtëse muri universale për televizor
• Përshtatur për televizorët me madhësi 23″-43″
• VESA 75×75, 100×100, 200×100, 200×200
• Kapaciteti mbajtës deri në 30kg
• Distanca nga muri 25mm
• Kodi i produktit: MTAM4

990 L 1,490 L

Kodi i produktit

MTAM4

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-42F-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

23" – 43"

VESA

100 x 100, 200 x 200, 75 x 75, 200×100

Kapaciteti mbajtës

Max 30kg

Distanca nga muri

25mm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.