-14%

MBAJTESE MURI PER TV 19“ – 43“ LCD-2901


    MBAJTESE MURI PER TV 19″ – 43″ LCD-2901*

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 19“ – 43“
  • Kapaciteti mbajtës deri në 25 kg

Kodi i produktit: MT009E2L

2990 L 3490 L

Kodi i produktit

MT009E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-2901

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

19“ – 43“

Gjatësia e TV

48 cm – 109 cm

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 25 kg

Distanca nga muri

6,5 cm – 25,8 cm

Këndi

180° +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.