-29%

MBAJTESE MURI PER TV 19”- 43” LCD-2900B


    MBAJTESE MURI PER TV 19”- 43” LCD-2900B

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 19”- 43”
  • Kapaciteti mbajtës deri në 25 kg

Kodi i produktit: MT020E2L

2490 L 3490 L

Kodi i produktit

MT020E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-2900B

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

19”- 43”

Gjatësia e TV

48 cm – 109 cm

VESA

200 x 200, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 25 kg

Distanca nga muri

6.2 cm

Këndi

Pjerrësia vertikale 0-12°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.