-24%

MBAJTESE MURI PER TV 17″-37″ WM-37T-01


    MBAJTESE MURI PER TV 17″-37″ WM-37T-01

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 17″-37″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 25 kg

Kodi i produktit: MT02A2M

1290 L 1690 L

Kodi i produktit

MT02A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-37T-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

17"-37"

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 25 kg

Distanca nga muri

5 cm

Pjerrësia vertikale

0°-15°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.