-17%

MBAJTESE MURI PER TV 17″-37″ WM-37RT-01


    MBAJTESE MURI PER TV 17″-37″ WM-37RT-01

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 17″-37″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 40 kg

Kodi i produktit: MT01A2M

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

MT01A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

WM-37RT-01

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

17"-37"

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 40 kg

Distanca nga muri

4 cm – 34 cm

Pjerrësia vertikale

15°

Këndi i rrotullimit

0°-90°

Gjatësia e krahut

34 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.