-14%

MBAJTESE MURI PER TV 13″-43″ LCD-223


    MBAJTESE MURI PER TV 13″-43″ LCD-223

  • Mbajtëse muri universale për televizor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 13″ – 43″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 20 kg

Kodi i produktit: MT024E2L

2990 L 3490 L

Kodi i produktit

MT024E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-223

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13"-43"

Gjatësia e TV

33 cm – 109 cm

VESA

200 x 200, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 20 kg

Distanca nga muri

36.4 cm

Pjerrësia vertikale

-12° deri në +5°

Këndi i rrotullimit

-180° deri në +180°

Gjatësia e krahut

36.4 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.