-33%

MBAJTESE MURI PER TV 13″-43″ LCD-221

(1 shqyrtim nga klient)

  MBAJTESE MURI PER TV 13″-43″ LCD-221*

 • Mbajtëse muri universale për televizor
 • Përshtatur për televizorët me madhësi 13″ – 43″
 • Kapaciteti mbajtës deri në 20 kg

Kodi i produktit: MT006E2L

1990 L 2990 L

Kodi i produktit

MT006E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-221

Modelet TV

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13"-43"

Gjatësia e TV

33 cm – 109 cm

VESA

200 x 200

Kapaciteti mbajtës

Max 20 kg

Distanca nga muri

6 cm – 19 cm

Këndi

Pjerrësia vertikale 5° -12°

Rrotullimi

180°

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Memet T

  Ju jeni një nga të mirët … Vazhdoni në këtë mënyrë!

  Memet T

  • Admin

   Po, u premtojme qe do vazhdojme keshtu.

   Admin