-13%
,

MBAJTESE MURI PER MONITOR 13″ – 32″ LCD-351/1


    MBAJTESE MURI PER MONITOR 13″ – 32″ LCD-351/1*

  • Mbajtëse muri universale për televizor dhe monitor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 13″ – 32″
  • Kapaciteti mbajtës deri në 8 kg

Kodi i produktit: MM002E2L

4790 L 5490 L

Kodi i produktit

MM002E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-351/1

Modelet e Monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13" – 32"

VESA

100 x 100

Kapaciteti mbajtës

Max 8 kg

Distanca nga muri

28,3 cm

Këndi

180° +180°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.