-17%
,

MBAJTESE MONITORI SBOX 13″ – 32″ LCD-F012


    MBAJTESE MONITORI SBOX 13″ – 32″ LCD-F012

  • Mbajtëse universale për monitor
  • Përshtatur për monitorët me madhësi 13″ – 32″
  • Numri i ekraneve 1 ekrane
  • Kapaciteti mbajtës deri në 8 kg
  • VESA 100 x 100, 75 x 75
  • Pjerrësia vertikale + 45°/ – 45°
  • Këndi i rrotullimit + 180°/ – 180°
  • Gjatësia e krahut 46.5 cm

Kodi i produktit: MM006E2L

4990 L 5990 L

Kodi i produktit

MM006E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-F012

Modelet e monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13" – 32"

VESA

100 x 100, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 8 kg

Pjerrësia vertikale

+ 45°/ – 45°

Këndi i rrotullimit

+ 180°/ – 180°

Gjatësia e krahut

46.5 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.