-12%
,

MBAJTESE MONITORI SBOX 13″ – 27″ LCD-352/3


    MBAJTESE MONITORI SBOX 13″ – 27″ LCD-352/3

  • Mbajtëse universale për monitor
  • Përshtatur për monitorët me madhësi 13″ – 27″
  • Numri i ekraneve 3 ekrane
  • Kapaciteti mbajtës deri në 21 kg
  • VESA 100 x 100, 75 x 75
  • Pjerrësia vertikale + 45°/ – 45°
  • Këndi i rrotullimit + 180°/ – 180°
  • Gjatësia e krahut 44.3 cm

Kodi i produktit: MM008E2L

10990 L 12490 L

Kodi i produktit

MM008E2L

Marka

SBOX

Modeli

LCD-352/3

Modelet e monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13" – 27"

Numri i ekraneve

3 ekrane

VESA

100 x 100, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 21 kg

Pjerrësia vertikale

+ 45°/ – 45°

Këndi i rrotullimit

+ 180°/ – 180°

Gjatësia e krahut

44.3 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.