-15%
,

MBAJTESE MONITORI GEMBIRD 13″ – 27″ MA-DF1-01


    MBAJTESE MONITORI GEMBIRD 13″ – 27″ MA-DF1-01

  • Mbajtëse universale për televizor dhe monitor
  • Përshtatur për televizorët me madhësi 13″ – 27″
  • Numri i ekraneve 1 ekrane
  • Kapaciteti mbajtës deri në 8 kg

Kodi i produktit: MM001A2M

3390 L 3990 L

Kodi i produktit

MM001A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

MA-DF1-01

Modelet e Monitorit

Të gjitha modelet

Madhësia e ekranit

13" – 27"

VESA

100 x 100, 75 x 75

Kapaciteti mbajtës

Max 8 kg

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.