-52%
, ,

MBAJTESE CELULARI PER MAKINE & KARIKUES WIRELESS S5

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MBAJTESE CELULARI PER MAKINE & KARIKUES WIRELESS S5*

  • Mbajtëse telefoni për makinë
  • Karikues wireless për makinë

Kodi i produktit: MK001B2K

1690 L 3490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MK001B2K

Model

S5

Të tjera

Mbajtëse celulari dhe karikues wireless

Sistemi që lidhet

Android 5+, iOS 8+

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.