-42%
,

MASAZHUES ELEKTRIK PER MUSKUJT E TRUPIT


Masazhues i vogël dhe i lehtë për t’u përdorur.
Ju relakson pjesë të ndryshme të trupit pas një dite të lodhshme.
Përdoret në krahë, mes, këmbë etj.
E merrni kudo me vete.

690 L 1190 L

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.