fbpx
-25%
,

MASAZHUES ELEKTRIK PER MUSKUJT E BARKUT


Masazhues i vogël dhe i lehtë për t’u përdorur.
Ju relakson pjesën e barkut.
Përdoret për muskujt e barkut.
E merrni kudo me vete.

1,490 L 1,990 L

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.