fbpx
-33%
,

MASAZHUES ELEKTRIK PER KEMBET DUART & MUSKUJT E TRUPIT


Relaksoni këmbët dhe duart pas një dite të lodhshme.
Relaksoni muskujt e trupit.
Keto masazhues ju mundësojnë qarkullim më të mirë të gjakut.
Nivele të ndryshme shpejtësie sipas dëshirës.
Punon me karikim.

1,990 L 2,990 L

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.