fbpx
-10%
,

Martesa e persosur – Jeneva Rose


• Formati Libër
• Autori Jeneva Rose
• Përkthyesi –
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 344
• Shtëpia botuese MORAVA
• ISBN 9789928355324
• Kodi i produktit: LBP123

1,080 L 1,200 L

Sara Morgan është një avokate e suksesshme 33-vjeçare dhe një ndër ortaket kryesore të një kompanie ligjore. Një profesioniste e spikatur, tërësisht e përkushtuar në punën e saj, së cilës duket se jeta i shkon pikërisht ashtu siç e ka parashikuar.

Por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshortin e saj, Adamin, karriera e të cilit si shkrimtar nuk mund të konsiderohet edhe aq e suksesshme. Tashmë ka filluar të ndihet i lodhur nga marrëdhënia që ka me Sarën, e cila pjesën më të madhe të kohës ia kushton punës.

Larg qytetit, në shtëpinë e tyre të dytë, të veçuar mes pyllit, Adami përfshihet në një lidhje pasionante me Kelli Samërsin.

Kohë më vonë, një mëngjes, gjithçka kthehet përmbys. Adami arrestohet për vrasjen e Kellit, e cila u gjet e goditur për vdekje me thikë në shtëpinë e dytë të Adamit dhe Sarës.

Shumë shpejt Sara e gjen veten në rolin e avokates mbrojtëse të bashkëshortit të saj – i akuzuar për vrasjen e dashnores së tij.

Gjithçka ngre pyetjen: është fajtor apo i pafajshëm Adami?

Kodi i produktit: LBP123 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP123

Formati

Libër

Autori

Jeneva Rose

Përkthyesi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

344

Shtëpia botuese

MORAVA

ISBN

9789928355324