-13%
, ,

MAKINE LLOGARITESE CITIZEN SR-260N


  MAKINE LLOGARITESE CITIZEN SR-260N

 • Marka CITIZEN
 • Modeli SR-260N
 • Kalkulator
 • Përmasat 80 mm x 14 mm x 154 mm
 • Auto sleep mode
 • Ekran me 2 rresht
 • Ekran me 12 shifra
 • Funksioni i rrënjës katrore
 • Kujtesë e dyfishtë
 • Punon me bateri
 • 165 Funksione shkencore

Kodi i produktit: ML008I2O

1290 L 1490 L

Kodi i produktit

ML008I2O

Marka

CITIZEN

Modeli

SR-260N

Përmasat

80 mm x 14 mm x 154 mm

Detaje të tjera

165 Funksione shkencore, Auto sleep mode, Ekran me 12 shifra, Ekran me 2 rresht, Funksioni i rrënjës katrore, Kujtesë e dyfishtë, Punon me bateri

Ngjyra

E zezë me gri

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.