MAKINE LLOGARITESE CITIZEN SDC-450NBL


    MAKINE LLOGARITESE CITIZEN SDC-450NBL

Kodi i produktit: ML005I2O

590 L

Kodi i produktit

ML005I2O

Marka

CITIZEN

Modeli

SDC-450NBL

Përmasat

87 mm x 22 mm x 120 mm

Detaje të tjera

Auto sleep mode, Ekran me 1 rresht, Ekran me 8 shifra, Funksioni i rrënjës katrore, Kujtesë e dyfishtë, Punon me bateri dhe rreze diellore

Ngjyra

Blu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.