MAKINE LLOGARITESE CITIZEN SDC-444S


    MAKINE LLOGARITESE CITIZEN SDC-444S*

Kodi i produktit: ML004I2O

1490 L

Kodi i produktit

ML004I2O

Marka

CITIZEN

Modeli

SDC-444S

Përmasat

153 mm x 31 mm x 199 mm

Detaje të tjera

Auto sleep mode, Ekran me 1 rresht, Ekran me 12 shifra, Funksioni i rrënjës katrore, Kujtesë e dyfishtë, Punon me bateri dhe rreze diellore

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.