-17%
, ,

MAKINE LLOGARITESE CITIZEN ECC-210


  MAKINE LLOGARITESE CITIZEN ECC-210

 • Marka CITIZEN
 • Modeli ECC-210
 • Kalkulator
 • Përmasat 102 mm x 30 mm x 143 mm
 • Auto sleep mode
 • Ekran me 1 rresht
 • Ekran me 8 shifra
 • Funksioni i rrënjës katrore
 • Kujtesë e dyfishtë
 • Punon me bateri dhe rreze diellore

Kodi i produktit: ML006I2O

990 L 1190 L

Kodi i produktit

ML006I2O

Marka

CITIZEN

Modeli

ECC-210

Përmasat

102 mm x 30 mm x 143 mm

Detaje të tjera

Auto sleep mode, Ekran me 1 rresht, Ekran me 8 shifra, Funksioni i rrënjës katrore, Kujtesë e dyfishtë, Punon me bateri dhe rreze diellore

Ngjyra

Black

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.