fbpx
-19%
, ,

MAKINE LLOGARITESE CITIZEN ECC-110


  MAKINE LLOGARITESE CITIZEN ECC-110

 • Marka CITIZEN
 • Modeli ECC-110
 • Kalkulator
 • Përmasat 70 mm x 15 mm x 118 mm
 • Auto sleep mode
 • Ekran me 1 rresht
 • Ekran me 8 shifra
 • Funksioni i rrënjës katrore
 • Kujtesë e dyfishtë
 • Punon me bateri dhe rreze diellore

Kodi i produktit: ML007I2O

690 L 850 L

Kodi i produktit

ML007I2O

Marka

CITIZEN

Modeli

ECC-110

Përmasat

70 mm x 15 mm x 118 mm

Detaje të tjera

Auto sleep mode, Ekran me 1 rresht, Ekran me 8 shifra, Funksioni i rrënjës katrore, Kujtesë e dyfishtë, Punon me bateri dhe rreze diellore

Ngjyra

Black

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.