-20%

MAKINE LLOGARITESE CITIZEN CDB1201-BK


    MAKINE LLOGARITESE CITIZEN CDB1201-BK*

Kodi i produktit: ML001I2O

1,190 L 1,490 L

Kodi i produktit

ML001I2O

Marka

CITIZEN

Modeli

CDB1201-BK

Përmasat

155 mm x 35 mm x 205 mm

Detaje të tjera

Auto sleep mode, Ekran me 1 rresht, Ekran me 12 shifra, Funksioni i rrënjës katrore, Kujtesë e dyfishtë, Punon me bateri dhe rreze diellore

Ngjyra

E zezë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.