fbpx
-10%
,

Lojera – Libri i dyte i serise TWISTED – Ana Huang


• Formati Libër
• Autori Ana Huang
• Përkthyesi Ajsela Koka
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2023
• Faqe 480
• Shtëpia botuese Botimet Dritan
• ISBN 9789928377319
• Kodi i produktit: LBP113

1,080 L 1,200 L

Stoik, mbrojtës dhe arrogant, truproja e elitave, RIS LARSENI, ka dy rregulla:

1) Të mbrojë klientët e vet me çdo kusht;

2) Të mos përfshihet emocionalisht me ta. Asnjëherë. Kurrë nuk është tunduar t’i thyejë këto rregulla, derisa takoi… atë. Brixhita fon Ashebërgun. Një princeshë me të njëjtën kokëfortësi si e tija dhe një zjarr të brendshëm që ia bën rregullat shkrumb e hi. Ajo ishte gjithçka që ai nuk priste dhe për të cilën nuk e dinte se kishte nevojë. Ditë pas dite, milimetër pas milimetri, ajo ia ul tërë barrierat, derisa ai përballet me një të vërtetë, që nuk mund ta mohojë më: është betuar që ta mbrojë, po gjithçka do është ta shkatërrojë. Ta bëjë të vetën. Sepse ajo është e tija. Princesha e tij. Fruti i tij i ndaluar. Fantazia e tij e shthurur. Mbretërore, me vullnet të fortë dhe e lidhur me zinxhirët e detyrës, PRINCESHË BRIXHITA ëndërron lirinë për të jetuar dhe dashuruar sipas zgjedhjes së vet. Po kur i vëllai heq dorë nga froni, ajo befas gjendet përballë idesë së një martese pa dashuri, për përfitime politike dhe një froni, që nuk e ka dashur kurrë. Dhe ndërkohë që përballet me intrigat dhe tradhtitë e rolit të saj të ri, duhet të fshehë edhe dëshirën për një burrë, që nuk mund ta ketë. Truprojën e saj. Mbrojtësin e saj. Shkatërrimin e saj përfundimtar. E paparashikueshme dhe e ndaluar, dashuria e tyre mund të shkrumbojë një mbretëri të tërë… dhe t’i dënojë të dy.

Kodi i produktit: LBP113 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP113

Formati

Libër

Autori

Ana Huang

Përkthyesi

Ajsela Koka

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

480

Shtëpia botuese

Botimet Dritan

ISBN

9789928377319