fbpx
-32%
, ,

LOJE THE ELDER SCROLLS V 5 SKYRIM SPECIAL EDITION (PC)


  LOJE THE ELDER SCROLLS V 5 SKYRIM SPECIAL EDITION (PC)*

 • Data e lëshimit: 28 Tetor 2016
 • Marka: BETHESDA GAME STUDIOS
 • Platforma: Steam
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD002CD

3,390 L 4,990 L

9,370 L për 3 produkt(e)

LOJE THE ELDER SCROLLS V 5 SKYRIM SPECIAL EDITION (PC)

Cfarë duhet të dini para se të blini këtë lojë.

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

3-Si të aktivizoj licensën?
Aktivizimi në Steam
a- Shkarkoni dhe instaloni Steam në PC tuaj. (https://store.steampowered.com/about/), më pas regjistrohu, nëse e keni shkarkuar dhe jeni regjistruar më parë nuk është e nevojshme ta bëni përsëri mjafton të hyni me Username dhe Password ne progarmin Steam.
b- Gjeni licensën Steam në emailin tuaj pë ju kemi dërguar pas konfirmimit të pagesës nga pazaro.al dhe kopjojeni atë, duke shtypur “Ctrl + C”.
c- Hapni programin Steam dhe gjeni në butonin e poshtëm të dritares butonin “+ ADD A GAME…” Klikoni këtë dhe zgjidhni opsionin “Activate a Product on Steam…”.


d- Vendosni licensën tuaj duke përdorur “CTRL + V” nga tastiera juaj në seksionin “Product Code” ku kërkohet, dhe ndiqni pjesën tjetër të njoftimeve për të shtuar lojën në bibliotekën tuaj.

f- Lojë juaj tani është e shikueshme në skedën “Biblioteka” dhe është në dispozicion për t’u shkarkuar / instaluar kur të jeni gati!
e- Mund të gjeni mbështetje shtesë për klientin Steam këtu: https://help.steampowered.com/sq/wizard/HelpWithSteam

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur këtë lojë?

LOJE THE ELDER SCROLLS V 5 SKYRIM SPECIAL EDITION (PC)

MINIMUM

 • OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit Version)
 • Procesori: Intel i5-750 / AMD Phenom II X4-945
 • RAM: 8 GB 
 • Grafika: NVIDIA GTX 470 1 GB / AMD HD 7870 2 GB
 • HDD: 12 GB hapësirë ​​e disponueshme

REKOMANDUAR

 • OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit Version)
 • Procesori: Intel i5-2400 / AMD FX-8320
 • RAM: 8 GB 
 • Grafikë: NVIDIA GTX 780 3 GB / AMD R9 290 4 GB
 • HDD: 12 GB hapësirë ​​e disponueshme
Kodi i produktit

CD002CD

Data e lëshimit

28 Tetor 2016

Marka

BETHESDA GAME STUDIOS

Platforma

STEAM

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.