fbpx
-34%
, ,

LOJE MOTOGP 20 (PC)


  LOJE MOTOGP 20 (PC)*

 • Data e lëshimit: 23 Prill 2020
 • Marka: Milestone S.r.l.
 • Platforma: STEAM
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD009IN

4,590 L 6,990 L

Cfarë duhet të dini para se të blini LOJE MOTOGP 20 (PC)?

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

3-Si të aktivizoj licensën?
Aktivizimi në Steam
a- Shkarkoni dhe instaloni Steam në PC tuaj. (https://store.steampowered.com/about/), më pas regjistrohu, nëse e keni shkarkuar dhe jeni regjistruar më parë nuk është e nevojshme ta bëni përsëri mjafton të hyni me Username dhe Password ne progarmin Steam.
b- Gjeni licensën Steam në emailin tuaj pë ju kemi dërguar pas konfirmimit të pagesës nga pazaro.al dhe kopjojeni atë, duke shtypur “Ctrl + C”.
c- Hapni programin Steam dhe gjeni në butonin e poshtëm të dritares butonin “+ ADD A GAME…” Klikoni këtë dhe zgjidhni opsionin “Activate a Product on Steam…”.


d- Vendosni licensën tuaj duke përdorur “CTRL + V” nga tastiera juaj në seksionin “Product Code” ku kërkohet, dhe ndiqni pjesën tjetër të njoftimeve për të shtuar lojën në bibliotekën tuaj.

f- Lojë juaj tani është e shikueshme në skedën “Biblioteka” dhe është në dispozicion për t’u shkarkuar / instaluar kur të jeni gati!
e- Mund të gjeni mbështetje shtesë për klientin Steam këtu: https://help.steampowered.com/sq/wizard/HelpWithSteam

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur LOJE MOTOGP 20 (PC)?

Minimum Requirements*

 • OS:Windows 8.1 64-Bit or later
 • Processor:Intel Core i5-2500, AMD FX-8100 or equivalent
 • Memory:8 GB RAM
 • Graphics:NVIDIA GeForce GTX 1050 with 2 GB VRAM or more / AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or more
 • DirectX:Version 11
 • Storage:22 GB available space
 • Sound Card:DirectX compatible

Recommended Requirements*

 • OS:Windows 8.1 64-Bit or later
 • Processor:Intel Core i7-4820K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 1700x
 • Memory:16 GB RAM
 • Graphics:NVIDIA GeForce GTX 1070 with 8 GB VRAM or more | AMD Radeon RX 580 with 8 GB VRAM or more
 • DirectX:Version 11
 • Storage:22 GB available space
 • Sound Card:DirectX compatible
Kodi i produktit: CD009IN Kategori: , , Etiketa: , , , , , ,
Kodi i produktit

CD009IN

Data e lëshimit

23 Prill 2020

Marka

MILESTONE S.R.L.

Platforma

STEAM

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.