-33%
, ,

LOJE FIFA 23 PC


  LOJE FIFA 23 PC

 • Data e lëshimit: 30 Shtator 2022
 • Marka: Electronic Arts
 • Platforma: ORIGIN
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD023IN

5990 L 8990 L

Krahaso

Cfarë duhet të dini para se të blini LOJE FIFA 23 PC?

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri..

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

3- Si të aktivizoj licensën?

1. Shkoni në http://www.origin.com/
2. Klikoni “Shkarkoni ORIGIN”
Origin1
3. Pasi klienti të instalohet dhe të fillojë, regjistrohuni me emrin / fjalëkalimin tuaj (krijoni një nëse është e nevojshme).
origin login
4. Pasi të jeni regjistruar, klikoni në bibliotekën tuaj në menunë e majtë.library
5. Zgjidhni “Vendosni një kod produkti …”
addgame2

6. Një dritare do t’ju kërkojë të vendosni kodin që keni blerë nga Ne.

7. Origina do të vërtetojë kodin tuaj pas disa minutash.
8. Lojë tani është e dukshme në listën tuaj.
9. Klikoni atë për të filluar shkarkimin.

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur LOJE FIFA 23 PC?

Kerkesa minimale*

 • OS:Windows 10 64-bit
 • Processor:Intel Core i5 6600k or AMD Ryzen 5 1600
 • Memory:8 GB RAM
 • Graphics:NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570
 • DirectX:Version 12
 • Network:Broadband Internet connection
 • Storage:100 GB available space

Kërkesat e rekomanduara*

 • OS:Windows 10 64-bit
 • Processor:Intel Core i7 6700 or AMD Ryzen 7 2700X
 • Memory:12 GB RAM
 • Graphics:NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon RX 5600 XT
 • DirectX:Version 12
 • Network:Broadband Internet connection
 • Storage:100 GB available space
Kodi i produktit: CD023IN Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

CD023IN

Data e lëshimit

30 Shtator 2022

Marka

ELECTRONIC ARTS

Platforma

ORIGIN

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.