fbpx
-41%
, ,

LOJE FIFA 22 PC


  LOJE FIFA 22 PC

 • Data e lëshimit: 1 Tetor 2021
 • Marka: Electronic Arts
 • Platforma: ORIGIN
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD022IN

4,990 L 8,490 L

Cfarë duhet të dini para se të blini LOJE FIFA 22 PC?

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

3- Si të aktivizoj licensën?

1. Shkoni në http://www.origin.com/
2. Klikoni “Shkarkoni ORIGIN”
Origin1
3. Pasi klienti të instalohet dhe të fillojë, regjistrohuni me emrin / fjalëkalimin tuaj (krijoni një nëse është e nevojshme).
origin login
4. Pasi të jeni regjistruar, klikoni në bibliotekën tuaj në menunë e majtë.library
5. Zgjidhni “Vendosni një kod produkti …”
addgame2

6. Një dritare do t’ju kërkojë të vendosni kodin që keni blerë nga Ne.

7. Origina do të vërtetojë kodin tuaj pas disa minutash.
8. Lojë tani është e dukshme në listën tuaj.
9. Klikoni atë për të filluar shkarkimin.

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur LOJE FIFA 22 PC?

Kerkesa minimale*

 • OS:Windows 10 – 64 -Bit
 • Procesor:Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz ose AMD Athlon X4 880K @ 4GHz
 • RAM:8 GB RAM
 • Grafika:NVIDIA GTX 660 2 GB ose AMD Radeon HD 7850 2 GB
 • HDD:50 GB hapësirë ​​në dispozicion

Kërkesat e rekomanduara*

 • OS:Windows 10 – 64 -Bit
 • Procesor:Intel i5-3550 @ 3.40GHz ose AMD FX 8150 @ 3.6GHz
 • RAM:8 GB RAM
 • Grafika:NVIDIA GeForce GTX 670 ose AMD Radeon R9 270X
 • Rrjeti:Lidhje me internet me brez të gjerë
 • HDD:50 GB hapësirë ​​në dispozicion
Kodi i produktit: CD022IN Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

CD022IN

Data e lëshimit

1 Tetor 2021

Marka

ELECTRONIC ARTS

Platforma

ORIGIN

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.