-60%
, ,

LOJE FIFA 20 (PC)


    LOJE FIFA 20 (PC)*

  • Data e lëshimit: 27 Shtator 2019
  • Marka: Electronic Arts
  • Platforma: ORIGIN
  • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD006IN

2,990 L 7,490 L

Cfarë duhet të dini para se të blini LOJE FIFA 20 (PC)?

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

3- Si të aktivizoj licensën?

1. Shkoni në http://www.origin.com/
2. Klikoni “Shkarkoni ORIGIN”
Origin1
3. Pasi klienti të instalohet dhe të fillojë, regjistrohuni me emrin / fjalëkalimin tuaj (krijoni një nëse është e nevojshme).
origin login
4. Pasi të jeni regjistruar, klikoni në bibliotekën tuaj në menunë e majtë.library
5. Zgjidhni “Vendosni një kod produkti …”
addgame2
6. Një dritare do t’ju kërkojë të vendosni kodin që keni blerë nga Ne.

7. Origina do të vërtetojë kodin tuaj pas disa minutash.
8. Lojë tani është e dukshme në listën tuaj.
9. Klikoni atë për të filluar shkarkimin.

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur LOJE FIFA 20 (PC)?

Minimum Requirements*

OS64-bit Windows 7/8.1/10
CPUPhenom II X4 965 or Equivalent / i3-2100 or Equivalent
RAM8 GB
GPURadeon HD 7850 or Equivalent / GeForce GTX 660 or Equivalent
HDD50 GB

Recommended Requirements*

OSWin 10 64
CPUAthlon X4 870K or Equivalent / i3 6300T or Equivalent
RAM8 GB
GPURadeon R9 270X or Equivalent / GeForce GTX 670 or Equivalent
HDD50 GB
Kodi i produktit: CD006IN Kategori: , , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

CD006IN

Data e lëshimit

27 Shtator 2019

Marka

ELECTRONIC ARTS

Platforma

ORIGIN

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.