fbpx
-33%
, ,

LOJE DEAD BY DAYLIGHT (PC)

(1 shqyrtim nga klient)

  LOJE DEAD BY DAYLIGHT (PC)*

 • Data e lëshimit: 14 Qershor 2016
 • Marka: BEHAVIOUR DIGITAL Inc
 • Platforma: STEAM
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD008IN

1,990 L 2,990 L

Cfarë duhet të dini para se të blini LOJE DEAD BY DAYLIGHT (PC)?

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

3-Si të aktivizoj licensën?
Aktivizimi në Steam
a- Shkarkoni dhe instaloni Steam në PC tuaj. (https://store.steampowered.com/about/), më pas regjistrohu, nëse e keni shkarkuar dhe jeni regjistruar më parë nuk është e nevojshme ta bëni përsëri mjafton të hyni me Username dhe Password ne progarmin Steam.
b- Gjeni licensën Steam në emailin tuaj pë ju kemi dërguar pas konfirmimit të pagesës nga pazaro.al dhe kopjojeni atë, duke shtypur “Ctrl + C”.
c- Hapni programin Steam dhe gjeni në butonin e poshtëm të dritares butonin “+ ADD A GAME…” Klikoni këtë dhe zgjidhni opsionin “Activate a Product on Steam…”.


d- Vendosni licensën tuaj duke përdorur “CTRL + V” nga tastiera juaj në seksionin “Product Code” ku kërkohet, dhe ndiqni pjesën tjetër të njoftimeve për të shtuar lojën në bibliotekën tuaj.

f- Lojë juaj tani është e shikueshme në skedën “Biblioteka” dhe është në dispozicion për t’u shkarkuar / instaluar kur të jeni gati!
e- Mund të gjeni mbështetje shtesë për klientin Steam këtu: https://help.steampowered.com/sq/wizard/HelpWithSteam

4- Dëshironi të merrni një licensë falas?
Ekipi ynë zgjedh rregullisht komentet më të mira për një lojë dhe i shpërblen ata përdorues me një licensë falas. Thjesht ndani komentet tuaja në skedën e rishikimit për të fituar një shans!

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur LOJE DEAD BY DAYLIGHT (PC)?

Minimum Requirements*

 • OS:64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1)
 • Processor:Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
 • Memory:8 GB RAM
 • Graphics:DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
 • DirectX:Version 11
 • Network:Broadband Internet connection
 • Storage:25 GB available space
 • Sound Card:DX11 compatible

Recommended Requirements*

 • OS:64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1 or above)
 • Processor:Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
 • Memory:8 GB RAM
 • Graphics:DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
 • DirectX:Version 11
 • Network:Broadband Internet connection
 • Storage:25 GB available space
 • Sound Card:DX11 compatible
Kodi i produktit: CD008IN Kategori: , , Etiketa: , , , , ,
Kodi i produktit

CD008IN

Data e lëshimit

14 Qershor 2016

Marka

BEHAVIOUR DIGITAL Inc

Platforma

STEAM

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Klaro M

  Super loje Do te blej persri.

  Klaro M

  • Admin

   Faleminderit per blerjen nga Ne

   Admin