fbpx
-50%
, ,

LOJE ASSASSIN’S CREED UNITY (PC)


  LOJE ASSASSIN’S CREED UNITY (PC)*

 • Data e lëshimit: 13 Nentor 2014
 • Marka: UBISOFT
 • Platforma: UBISOFT
 • Gjuha: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Kodi i produktit: CD010IN

1,990 L 3,990 L

Cfarë duhet të dini para se të blini LOJE ASSASSIN’S CREED UNITY (PC)?

1. A funksionon në Shqipëri kjo licensë?
-PO kjo licensë fuksionon ne Shqipëri.

2. Si mund të shkarkoj këtë lojë?
-Pasi të jetë aprovuar pagesa, licensa juaj e lojës do të dërgohet në emailin tuaj.
Ju mund të hyni për të shkarkuar lojën duke ndjekur lidhjen (linkun) në atë email dhe pastaj mund ta aktivizoni
atë në platformën e tij përkatëse.

Si të aktivizoni lojën tuaj Uplay

1. Shkoni në http://uplay.ubi.com/
2. Klikoni “Shkarkoni Uplay”

3. Pasi klienti të instalohet dhe të fillojë, regjistrohuni me emrin / fjalëkalimin tuaj (krijoni një nëse është e nevojshme).

4. Pasi të futeni, klikoni në ikonën e tastit “Aktivizoni një produkt”, ose në ikonën e opsioneve të vogla në këndin e sipërm të djathtë.
5. Zgjidhni “Aktivizoni një produkt …”

6. Një dritare do t’ju kërkojë të vendosni kodin që keni blerë në lojërat e menjëhershme.

7. Uplay do të vërtetojë kodin tuaj pas disa minutash.
8. Lojë tani është e dukshme në listën tuaj.
9. Klikoni atë për të filluar shkarkimin.

Nëse keni nevojë për ndihmë më specifike, ose nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni Na kontaktoni .

 

5- Cilat janë kërkesat e sistemit për të luajtur LOJE ASSASSIN’S CREED UNITY (PC)?

Minimum Requirements*

 • OS:Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
 • Processor:Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
 • Memory:6 GB RAM
 • Graphics:NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
 • Storage:50 GB available space
 • Sound Card:DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended Requirements*

 • OS:Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
 • Processor:Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
 • Memory:8 GB RAM
 • Graphics:NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
 • Storage:50 GB available space
 • Sound Card:DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Kodi i produktit: CD010IN Kategori: , ,
Kodi i produktit

CD010IN

Data e lëshimit

23 Prill 2020

Marka

UBISOFT

Platforma

UBISOFT

Gjuha

Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.